درخواست عارضه یابی رایگان

عصر شکوفایی تکنولوژی و تسریع ظهور فنآوری‌های نوین، نحوه مدیریت صنایع را بسیار حساس نموده است. این تغییرات، لزوم بکارگیری روش‌های نوین تصمیم‌گیری و بهینه‌سازی را آشکار می‌سازد. در این راستا انجام فعالیت‌های عارضه‌یابی به عنوان گام اولیه در تعریف اقدامات لازم جهت توسعه نظام‌های مدیریتی و اصلاح عملکرد سازمان، فعالیتی بسیار ضروری است. پروژه عارضه‌يابي سازماني،‌ در يك مدت مشخص و با استفاده از تيم مشاورين در درون سازمان‌هاي متقاضي انجام مي‌گردد. هدف اصلي از انجام اين پروژه، بررسي كلي شرايط و وضعيت فعلي واحدهاي مختلف سازمان و تعيين عارضه‌هاي اصلي موجود در نحوه انجام فعاليت‌های اين واحدها است. در اين پروژه با استفاده از چك ليست های استاندارد و مصاحبه با مديران و كارشناسان سازمان و بررسي نتايج عملكرد واحدهاي مختلف، تمامي جوانب فعاليت‌ها مورد بررسي موشكافانه و علمي قرار مي‌گيرد. در اين بررسي كليه نقاط ضعف و قوت مورد تأمل دقيق قرار گرفته و شناسايي مي‌شود. در انتهاي اين بررسي‌ها، طي يك گزارش جامع نسبت به اعلام عارضه‌ها، پروژه ها وراه حل‌های مناسب مشاوره و آموزش اقدام مي‌گردد تا با رعايت اولويت ها نسبت به تعريف و انجام آموزش‌ها و پروژه‎ه ای مختلف اقدام گردد.


مهم‌ترين منافع انجام اين پروژه عبارتند از:

  • تعيين نقاط ضعف و عارضه‌های سازمان
  • تعيين نقاط قوت و فرصت‌های موجود
  • تعيين راهكارهای علمي حل مشكلات
  • جلوگيری از اتلاف منابع مالی سازمان در پروژه‌های غير كاربردی
  • تعريف آموزش‌ها و پروژه‌های كاربردی

لذا با عنایت به موارد فوق الذکر شرکت آرمان نگار اسپادان با همکاری دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان و با هدف تقویت تولید ملی و افزایش توان رقابتی صنایع در سطح ملی و بین المللی، در نظر دارد با اجرای پروژه عارضه‌یابی در بین صنایع منتخب، به شناسایی نیازها و مشکلات صنایع بپردازد و فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی خود را در این راستا هدایت نماید.


طرح توسعه برای شرکت‌ها و سازمان‌ها

لذا با عنایت به رایگان بودن طرح توسعه برای شرکت‌ها و سازمان‌های متقاضی، خواهشمند است در صورت تمایل و انجام برنامه‌ریزی‌های لازم فرم ذیل را تکمیل نمایید:

اینجا کلیک نمایید

در یک نگاه

این مجموعه از سال 1388 فعالیت خود را به صورت مشاوره و در زمینه مهندسی صنایع و مدیریت با بهره‌گیری از فارغ التحصیلان و دانشـجویان رشته‌های مختلف علی‌الخصــوص مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان شروع نموده و توانسته در مدتی کوتاه... ادامه مطلب

ارتباط با ما

شعبه مرکزی: اصفهان، خیابان آپادانا دوم، کوی بهمن شمالی، بن بست طاووس یک
تلفن: 36619981(31)98+
شعبه 1: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان،ساختمان فن آفرینی 2،واحد 116
 تلفن: 33931131(31)98+
پست الکترونیک: info@arnacorp.org
همراه: 5144 533 913 98+  و 2717 004 912 98+