تعدادی از مشتریان ما

arm1.jpg

مجتمع فولاد مبارکه

از شرکت‌های پیشرو ایرانی مستقر در استان اصفهان می‌باشد که در زمینه تولید ورق‌های فولادی فعالیت‌ می‌نماید. این شرکت به عنوان سازمانی جهان تراز بیش از پنجاه درصد از مصرف فولاد کشور را جهت استفاده در صنایع خودروسازی و قطعه‌سازی، صنایع فلزی سبک، صنایع فلزی سنگین و لوله‌های انتقال سیالات، صنایع بسته‌بندی، صنایع لوازم خانگی و الکتریکی و صنایع لوله و پروفایل تولید می‌نماید.

سازمان بازيافت و تبديل مواد زائد

سازمان بازيافت و تبديل مواد زائد

این سازمان در تاریخ 75/9/11 براساس اعلام كتبي وزير كشور به استاندار اصفهان رسما شروع به كار كرد. براساس اساسنامه، اهداف سازمان شامل مديريت سيستم جمع آوري، حمل، تخليه، دفع، دفن، تبديل و بازيافت بهداشتی پسماندهای عادی و نخاله ها و فضولات ساختمانی تعيين گرديد. سازمان وابسته به شهرداری اصفهان و دارای شخصيت حقوقی مستقل و استقلال مالی و اداری می‌باشد.

 شرکت فرآورده‌های نسوز مهر گداز

شرکت فرآورده‌های نسوز مهر گداز

شرکت فرآورده‌های نسوز مهرگداز در منطقه صنعتی سفیددشت استان چهارمحال و بختیاری در سال 1376 تأسیس شد. با توجه به تغییر و تحولات نسبتاً سریع در فناوری تولید و مصرف فرآورده‌های نسوز، این شرکت بر اساس شرایط و نیازهای روز صنایع مصرف‌کننده و جدیدترین دستاوردهای تکنولوژیکی تولید فرآورده‌های نسوز (به‌ویژه نسوزهای قلیایی)، مجدداً در سال 1381 طراحی و به‌روزرسانی گردید. 

خانه ریاضیات اصفهان

خانه ریاضیات اصفهان

به منظور آماده ­سازی نوجوانان و جوانان برای تحقق اهداف فرهنگی آموزشی و با عنايت به لزوم ارتقاء کيفيت آموزش رياضي و مهيا نمودن زمينه گفتگوی فرهنگ‌ها، شهرداری اصفهان آمادگی خود را برای اجرای طرح ايجاد خانه رياضيات به مناسبت سال جهانی رياضيات (2000 ميلادی) در اصفهان اعلام داشت.و پیرو توافقات صورت گرفته خانه رياضيات به عنوان واحدی غيردولتی زير نظر وزارت علوم، تحقيقات و فناوری تشکيل شد.

مجتمع تولیدی و عمرانی آمـــود

مجتمع تولیدی و عمرانی آمود

در سال 1359 فعالیت خود را در زمینة انبوه سازی مسکن بوسیلة سیستمهای پیش ساختة بتنی آغاز کرد.این مجتمع افتخار دارد به عنـوان اولیـن طــراح و تولـید کـننده خطــوط تولـید بنـاهـای پیـش ساخته در کشور خطوط تولید ساخت خود را منطبق با آخرین فن آوریهای روز جهان به بازارهای داخل و خارج کشور عرضه می نماید.مجتمع تولیدی عمرانی آمود همچنین در زمینه انبوه سازی مسكن و شهرسازی فعالیت گسترده ای دارد.

شرکت گلنور

شرکت گلنور

این شرکت در سال 1372 در اصفهان تاسیس شد. شرکت گلنور یکی از پیشتازان صنعت برق و روشنایی کشور به شمار می رود. این شرکت، برنامه ريزی و پاسخگویی به نیازهای گوناگون "صنعت و هنر روشنایی" را در راس فعالیت های خود قرار داده و با تکیه بر داشته های خود توانسته است جایگاه ممتازی در این صنعت در کشور و منطقه کسب نماید. شرکت گلنور رابطه ميان روشنايي و زندگي را در حرفه خود به کار گرفته است.

  

منطقه آزاد تجاری-صنعتی اروند

سازمان منطقه آزاد اروند

منطقه آزاد اروند در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر با وسعت بیش از ۱۷۳کیلومترمربع در محل تلاقی اروند رود و کارون واقع و دارای مرز مشترک با کشورهای عراق و کویت است. منطقهٔ آزاد اروند در نیمهٔ دوم سال ۱۳۸۲ به تصویب رسیده‌ و در چهارم مردادماه سال 1383 فعاليت خود را به طور رسمي آغاز كرد.اروند با وسعتی بالغ بر ۱۷٫۲۰۰ هکتار پس از منطقه آزاد قشم بزرگترین منطقهٔ آزاد تجاری وصنعتی کشور است.

خانه ریاضیات اصفهان

سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان

سازمان پارکها و فضاي سبز اصفهان با هدف ايجاد و توسعه کمي و کيفي فضاي سبز پايدار و متنوع در سال ۱۳۶۶ تأسيس و به منظور بهينه نمودن امور، تصميمات و برنامه هاي متخذه با بکارگيري و استخدام کارشناسان متعددي در زمينه هاي تخصصي مهندسي کشاورزي شامل گرايش هاي باغباني، خاکشناسي، جنگل و مرتع، زراعت، آبياري، گياهپزشکي و ... شروع بکار نمود.

شرکت سیمان اصفهان

شرکت سیمان اصفهان

شرکت سیمان اصفهان یکی از قدیمی ترین کارخانه های سیمان در ایران است. این شرکت که در جنوب غربی اصفهان واقع شده در تاريخ 1334/08/16 به صورت شركت سهامي خاص تحت شماره 496 در اداره ثبت شركتهاي اصفهان توسط مرحوم علي همدانيان به ثبت رسيد و در شهريور 1337 عملاً مورد بهره برداري قرار گرفت. این شرکت هم اکنون با ظرفیت تولید روزانه 3200 تن به فعالیت خود ادامه می دهد.

شرکت قارچ یکتا

شرکت قارچ یکتا

شرکت قارچ یکتای سپاهان از ابتدای فعالیت خود با تولید یک واحد تولید و پرورش قارچ در شهر محمدآباد جرقویه در سال 1382 با میزان تولید 400 تن در سال شروع بکار کرد. در سال 1385 به دلیل لزوم رشد و توسعه فعالیت اقتصادی شرکت و تاکید بر اشتغالزایی پایدار، با بهبود کیفیت و کمیت محصول قابل قبول نسبت به راه اندازی واحد تولید کمپوست مکانیزه قارچ اقدام و فعالیت خود را در محل جدید آغاز نمود.

شهرداری اصفهان

شهرداری اصفهان

شهرداری اصفهان در سال ۱۲۸۶ هجری شمسی تأسیس گردید که در آن زمان بلدیه نامیده می‌شد. شهرداری اصفهان سازمانی است غیردولتی که مسئولیت اداره شهر اصفهان را بر عهده دارد. بالاترین مقام اجرایی این سازمان شهردار اصفهان است که توسط شورای شهر اصفهان انتخاب می‌گردد. شهر اصفهان به ۱۵ منطقه تقسیم و برای هر منطقه یک شهردار منتصب شده است. شهردار کنونی شهر اصفهان قدرت الله نوروزي است.

شرکت مهرتاش سپاهان

شرکت مهرتاش سپاهان

فعاليت این شركت در زمينه روانكارهاي صنعتي قابل مصرف در صنايع بزرگ مي باشد. در این شرکت تحقيقات مستمري نيز با هدف ارتقاء سطح كيفيت محصولات فعلي و انطباق با نياز مشتري و نيز توليد محصولات جديد در جريان است، در حال حاضر ظرفيت توليد انواع محصولات شركت شامل روغن هاي صنعتي، روغن موتور مختلف بالغ بر 28 هزار تن در سال مي باشد كه بخشي از آن به ساير كشورهاي جهان صادر مي گردد.

دانشگاه صنعتی اصفهان

دانشگاه صنعتی اصفهان

دانشگاه صنعتی اصفهان یکی از دو دانشگاه بزرگ دولتی استان اصفهان و با ۲۳۰۰ هکتار مساحت، بزرگ‌ترین دانشگاه کشور از لحاظ وسعت است. دانشگاه صنعتی اصفهان در سال ۱۳۵۶ رسماً شروع به کار کرد. این دانشگاه در سال ۲۰۱۲ از طرف پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) درآخرین گزارش آن از پیشتازان علم درکشور، به عنوان چهارمین دانشگاه در میزان تولید علم کشور طی سه دهه گذشته اعلام شده است.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

کانون هماهنگی دانش و صنعت سنگ در تیرماه 1390 طی حکمی از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در استان اصفهان و به ریاست دکتر ذاکر اصفهانی استاندار محترم تشکیل شد. شرح خدمات انجام مطالعات "تدوین نقشه راه و راهبردهای صنعت سنگ ایران مبتنی بر زنجیره  ارزش این صنعت" در آذرماه 1390 مورد تصویب اعضا کانون قرار گرفت.

دانشگاه صنعتی مالک اشتر

دانشگاه صنعتی مالک اشتر

دانشگاه صنعتی مالک اشتر یکی از دانشگاه‌های وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است.این دانشگاه با هدف اجرای پروژه‌های تحقیقاتی خاص ملی و آموزش و تربیت کارشناسان و کادر ویژه مورد نیاز صنایع و مراکز تحقیقاتی دفاعی کشور در سال ۱۳۶۳ با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری تأسیس گردید.دانشگاه صنعتی مالک اشتر رتبه چهارم را در ارزیابی عملکرد پژوهشی و فناوری دانشگاه‌ها در سال ۱۳۸۸ کسب کرد.

سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری اصفهان

سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری اصفهان

شهرداري اصفهان در سال ۱۳۶۷ در اجراي بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداريها با هدف انتقال مشاغل مزاحم شهري به نقاط مناسب خارج از شهر، مؤسسه ساماندهي صنايع و مشاغل شهرداري را ايجاد نمود و متعاقب آن در سال ۱۳۷۷ به استناد مصوبه وزارت كشور مؤسسه مورد نظر با سازمان ميادين ميوه و تره بار ادغام و تحت عنوان سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري فعالیت خود را با هدف ايجاد تسهيلات لازم در امر تهيه و توزيع ميوه و تره بار دنبال می‌کند.

شهرداری بهارستان

شهرداری بهارستان

طرح اصلی شهر بهارستان در سال 1372 خورشیدی به تایید رسید در سال 1382 این شهر دارای شهرداری شده وجمعیت آن حدود 45000 نفر تخمین زده شد. این شهر جزو شهر های برنامه ریزی شده است که در برنامه ریزی های مربوط به اسکان و شهرسازی استان اصفهان برای جذب سرریز جمعیت شهر اصفهان در نظر گرفته شده است.طبق پیش بینی ها این شهر در سال 1394 با وسعت 3000 هکتار در حدود 320000 نفر جمعیت خواهد داشت.

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان اولین سازمان موسس مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در کشور با هدف حمایت از ایجاد و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و تولید ثروت از علم راه‌اندازی شده است. شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعالیت اجرایی خود را از سال ۱۳۸۰ به طور جدی با راه‌اندازی اولین مرکز رشد است.در کشور و با هدف حمایت و هدایت شرکت‌های کوچک و نوپا دانش‌بنیانی که ایده‌ .های نوآورانه داشته است

پگاه اصفهان

پگاه اصفهان

نخستین کارخانه شیر پاستوریزه اصفهان در سال ۱۳۳۷ پی‎ریزی و تجهیز گردیده و راه‎اندازی آن طی دو سال به طول انجامید.اصفهان ، همچون تبریز و شیراز ، یکی از سه شهری بود که از سوی وزارت کشاورزی دولت وقت ، برای نصب و راه‎اندازی کارخانه‎های دانمارکی انتخاب شد.منوچهر قانع سهامدار اصلی کارخانه ، با کمک ۲۳ کارگر و کارمند ، تولید حدود ۳۰۰ کیلوگرم شیر پاستوریزه در روز را در خیابان بزرگمهر اصفهان آغاز کرد.

فولاد توان آور آسیا

فولاد توان آور آسیا

شرکت صنایع فولاد توان آور آسیا در قالب بخش خصوصی با توجه به احساس نیاز صنایع مختلف وابسته به ورق قلع اندود فعالیت می نماید. این شرکت با توجه به هدف ارائه کالایی با برترین کیفیت و متناسب با صنایع مربوطه و مدنظر قراردادن استانداردهای جهانی، ماشین آلات و تکنولوژی خط تولید خود را با همکاری یکی از معتبرترین سازندگان دنیا در این زمینه خریداری و راه اندازی نموده است. .

در یک نگاه

این مجموعه از سال 1388 فعالیت خود را به صورت مشاوره و در زمینه مهندسی صنایع و مدیریت با بهره‌گیری از فارغ التحصیلان و دانشـجویان رشته‌های مختلف علی‌الخصــوص مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان شروع نموده و توانسته در مدتی کوتاه... ادامه مطلب

ارتباط با ما

شعبه مرکزی: اصفهان، خیابان آپادانا دوم، کوی بهمن شمالی، بن بست طاووس یک
تلفن: 36619981(31)98+
شعبه 1: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان،ساختمان فن آفرینی 2،واحد 116
 تلفن: 33931131(31)98+
پست الکترونیک: info@arnacorp.org
همراه: 5144 533 913 98+  و 2717 004 912 98+